• Autobus na pl. św. Katarzyny

  Miejskim autobusem do Kamionek

  Od najbliższej soboty 20 lipca br. zostanie uruchomiona sezonowa linia autobusowa nr 141 nad Jezioro Kamionkowskie w Kamionkach Małych

 • Kasa biletowa MZK

  Kasy biletowe MZK w lipcu

  W dniach 15 – 31 lipca 2024 r. inaczej będą funkcjonowały kasy biletowe Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu.

 • Autobus i tramwaj

  W weekendy dodatkowe kursy autobusów i tramwajów

  W związku z weekendowymi zamknięciami dla ruchu samochodowego Bulwaru Filadelfijskiego do 1 września br. w soboty i niedziele uruchamiane będą dodatkowe kursy autobusów linii nr 21 i 30 oraz tramwajów linii nr 5.

 • Przystanek wizualizacja

  Przybędzie zmodernizowanych torowisk

  Cichsze, bezpieczniejsze, zielone – takie są efekty modernizacji torowisk tramwajowych w naszym mieście. Obecna perspektywa unijna na lata 2021-2027 daje szansę na pozyskanie funduszy na kolejne gruntowne remonty zużytych wieloletnią eksploatacją szyn i pozostałej infrastruktury.

 • Grafika - wakacje na stacji paliw

  Po paliwo tylko do MZK!

  Tańsze paliwo na co dzień, a nie tylko od święta? Tak! Na Samoobsługowej Stacji Paliw MZK. W pakiecie tankujący ma także pewność co do jakości wlewanego do baku płynu. Zapraszamy codziennie w godz. 6.00-22.00 do zajezdni autobusowej (wjazd od ul. Wielki Rów).

 • Grafika z tramwajem

  Zakup biletów przez nową stronę www

  Uwaga pasażerowie! Od dziś (6.06.2024 r.) zmienił się adres strony internetowej do zakupu biletów na toruńską komunikację miejską. Teraz bilety można kupować wchodząc na stronę www.bilet-torun.pl

 • Parking Park&Ride

  Parkuj na Park & Ride i jedź komunikacją miejską

  Turystów i mieszkańców gmin ościennych zachęcamy do skorzystania z wygodnych, bezpiecznych i monitorowanych parkingów typu P&R i dalszego poruszania się po Toruniu komunikacją miejską. Tak jest taniej i wygodnie!

6.29
6.34
6.49
1.99