Wynajem autobusów i tramwajów

autobusy w zajezdni

Wynajem autobusów

Obchody rodzinnej uroczystości, firmowa impreza, konferencja czy szkolna wycieczka – dobra organizacja jest połową sukcesu, dlatego wcześniej należy zadbać o transport!
MZK w Toruniu sp. z o. o. jako doświadczony przewoźnik oferuje wynajem autobusów komunikacji miejskiej na zamówienia indywidualne na terenie Torunia i okolic. W skład naszego taboru wchodzą pojazdy takich marek jak Man, Jelcz oraz Solaris. Bezpiecznie i na czas przywieziemy wszystkich gości na miejsce konferencji, uroczystości oraz zakwaterowania. Istnieje możliwość skorzystania z regularnych dowozów pracowników do firm. Wynajem autobusu każdorazowo jest kwestią indywidualną, dlatego pozostajemy z naszymi klientami w stałym kontakcie: ustalamy szczegóły trasy, godzin przyjazdu i odjazdu oraz wyceny.
Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem autobusu, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu, trasy przejazdu, wyceny a także liczby osób. Po zaakceptowaniu oferty cenowej, klient zobowiązany jest do wypełnienia formularza zamówieniowego oraz uiszczenia zapłaty w kasie MZK przy ulicy Sienkiewicza bądź przelewem na konto.Wynajem tramwajów

Przejazdy tramwajowe na zamówienia indywidualne lub firmowe? - Ciekawiej i bez tkwienia w korku!

Jeśli chcą Państwo urozmaicić swoim gościom, uczestnikom konferencji lub dużej grupie wycieczkowej dojazd do ważniejszych punktów w mieście, oddajemy do Państwa dyspozycji zarówno tramwaje typu Pesa Swing jaki i wozy Konstal 805 Na na trasie naszych linii tramwajowych. Motoarena, Bydgoskie Przedmieście, Rubinkowo, Jar czy Centrum? Dla gości będzie to idealna okazja do obejrzenia kluczowych miejsc grodu Kopernika, a ponadto szybko i sprawnie dotrą na miejsce, nie tkwiąc w ulicznych korkach.

Aby dokonać rezerwacji, należy wcześniej skontaktować się z nami w celu ustalenia szczegółów trasy, wyceny oraz dogodnego terminu.
Wynajem retro tramwaju

Tramwajowa „setka” pochodzi z lat 60 ubiegłego wieku. Została przebudowana w 1993 roku według dawnego wzoru na pamiątkę 100-lecia trakcji tramwajowej w Toruniu i od tamtego czasu jest nową turystyczną atrakcją zarówno dla przyjezdnych jak i mieszkańców naszego miasta.
Wynajmij tramwaj turystyczny na specjalną okazję! Zorganizuj imprezę urodzinową w oryginalnym miejscu, zabierz znajomych na przejażdżkę, zwiedzaj Toruń!

tel. 56 612-18-07, -09
kom. 783 898 988

Zadzwoń i zapytaj o szczegoły