Załadowani dobrą energią – wyniki konkursu

I nagroda w konkursie - zdjęcie autorstwa Moniki Stopikowskiej

Rozstrzygnęliśmy konkurs fotograficzny "Załadowani dobrą energią". Za najbardziej energetyczne zdjęcie z wydarzeń związanych z otwarciem nowej linii tramwajowej uznaliśmy pracę Moniki Stopikowskiej i do niej trafia nagroda główna - fotel komputerowy od firmy Ster.

Dziękujemy serdecznie za wszystkie nadesłane w konkursie fotografie! Bijąca od nich szczera radość zaraziła nas pozytywnymi emocjami na dobrych kilka dni.

Uroczyste otwarcie linii tramwajowej i towarzyszące im przejazdy zgromadziły pokaźną liczbę mieszkańców, za co bardzo dziękujemy. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić Wam radość nową linią i spotkać się z Wami na uroczystej inauguracji. W odpowiedzi na naszą zabawę otrzymaliśmy całą masę pozytywnych relacji z wspólnego świętowania.

Z każdej z nadesłanych fotografii biją pozytywne emocje, my jednak musieliśmy wybrać te najlepiej oddające ducha konkursu i całego otwarcia.

Oto nagrodzeni:

Miejsce 1: Monika Stopikowska
Nagroda główna: Wysokiej jakości fotel komputerowy z wyszytym logo ‘Załaduj się dobrą energią’ ufundowany przez firmę STER.

Miejsce 2: Paweł Żołnierzak
Nagroda: butelka termiczna z logo MZK oraz wyjątkowe skarpetki.

II nagroda - fot. Paweł Żołnierzak

Miejsce 3: Anna Szpręglewska
Nagroda: Butelka filtrująca Dafi oraz wyjątkowe skarpetki.

II miejsce - Anna Szpręglewska

Wyróżnienie: Maciej Brążkiewicz
Zestaw gadżetów MZK

Gratulujemy wygranych i dziękujemy jeszcze raz za wszystkie prace!